Четвер, 14.11.2019, 13:10
Вітаю Вас Гость | RSS

Елітні кролі


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Форма входа


 
   У своєму господарстві застосовуємо такий раціон харчування: зернова суміш (ячмінь - 35%, куркурудза - 28%, овес - 28%, пшениця - 9%), взимку - запашне сіно із люцерни та різнотрав'я, влітку - гарно прив'ялена зелена маса (люцерна, конюшина, пирій, різноманітні лугові трави, тощо). На протязі всього року кролики обов'язково отримують чисту воду.
   Також в раціоні присутні: пророщене зерно, кухонна сіль. Час від часу (у разі необхідності) - кормові дріжді, вітаміни та мінерали (трикальцій фосфат та ін.). З вересня по квітень дається варена картопля з висівкою (1 раз у три дні), морква, кормовий буряк. Можна давати гілки з листям із певних видів дерев (дуб, клен, верба. яблуня, груша).
    До раціону маленьких кроленят додається спеціалізований кролячий комбікорм.
   Сіль можна давати різними способами. Кожний кролевод вирішує це питання по-своєму. Одні додають у воду, інші - у корм. Деякі дають сіль у вигляді грудок-лизунців. Особисто ми  користуємся таким способом: на 1 стакан води 1 столова ложка солі, далі цим солоним розчином збризкується зернова суміш (бажано попередньо провіяна від пилу), яка дається кроликам. Стакана води вистачає на 2-3 відра зерносуміші. Таким чином кролики отримують сіль, а зерно ще менш пильне.